OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Korešpondenčná súťaž SAZ 2017

Korešpondenčná súťaž SAZ 2017

Od januara 2017 sa členovia atletickej škôlky Atleťáčik zapojili do korešpondečnej súťaže organizovanej SAZ 

Priebeh súťaže:

Mesiac Disciplína
Február Skok do diaľky z miesta
Marec Odhod penovou/plnou loptou z kolien spoza hlavy
Apríl Člnkový beh 4 x 10 m
Máj Vytrvalostný beh - prenášanie loptičiek
Október Prekážkový beh
November Predklon s dosahovaním v stoji na lavičke

Vekové kategórie

Kategória Vek Rok narodenia
Mikroprípravka do 6 rokov 2011 a mladší
Miliprípravka 7 - 8 roční 2010 a 2009
Miniprípravka 9 - 10 roční 2008 a 2007
Prípravka 11 - 12 roční 2006 a 2005

 

 

Mikroprípravka - dievčatá

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Sonja Pillárová 2011 18.   1. 37.            
Nela Ficíková 2012 39. 94. 81.      
Michaela Barányová 2012 46. 95. 77.      
Tamara Palinská 2012 48. 92. 46.      
Linda Radulyová 2011 52. 9. ---      
Soňa Olšavská 2012 52. 73. ---      
Zsófia Gergeľová 2011 58. 10. 48.      
Vivien Vaštagová 2012 62. 100. 73.      
Emma Tóthová 2011 70. 32. 39.      
Vanesa Šutková 2011 70. 54. 83.      
Kristína Schmidtová 2011 70. 36. 69.      
Viktória Škvarlová 2012 80. 23. 54.      
Kristína Kotríková 2012 80. 98. 67.      
Barbora Fajtlová 2012 87. 56. 88.      
Ivana Horváthová 2011 88. 14. ---      
Simona Krešáková 2012 92. --- 41.      
Nina Repková 2012 92. --- 75.      
Sofia Lešková 2013 96. 88. 93.      
Tia Babáči 2013 99. 102. 87.      
Vivien Prokopová 2012 99. 64. 91.      
Karin Fedorová 2012 99. 74. 64.      
Alžbeta Hanušovská 2012 105. 95. 61.      
Laura Bláhová 2012 105. 78. 86.      
Simona Fedorová 2014 109. 106. 89.      
Jessica Juhásová 2013 112. 102. ---      
Nina Pustaiová 2013 113. 102. 80.      
Žofia Hanušovská 2011 --- 26. 38.      
Alexandra Šoltésová 2012 --- 42. ---      
Diana Domonkošová 2012 --- 78. 66.      
Gabriela Kuskuličová 2013 --- 88. 84.      
Mia Raduliová 2014 --- 112. ---      
               

Mikroprípravka - chlapci

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Štefan Čamaj 2011 14.   1.  38.      
Tobias Sedlák 2011 35. 43. 55.      
Matej Gavaľa 2011 46. 6. 20.      
Adam Harbuľák 2011 53. 17. 63.      
Alex Horváth 2012 62. 40. ---      
Šimon Borona 2012 71. 49. 98.      
Maxim Ščerbák 2013 77. 80. 107.      
Peter Kiš 2012 96. 86. 89.      
Richard Ščerbák 2012 101. 58. 81.      
Dominik Kudlovský 2012 101. 103. 104.      
Samuel Teľmán 2011 117. 99. 93.      
Mário Obšitoš 2013 118. 70. ---      
Jakub Parkanský 2013 120. 123. 90.      
Martin Teľmán 2011 --- 30. 31.      
Marko Boldižár 2012 --- 78. 92.      
Jakub Teľmán 2013 --- 105. 100.      
Michal Kmecz 2013 --- 123. 112.      
Tobias Horváth 2012 --- --- 104.      

Miliprípravka - dievčatá

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Táňa Hámorská 2009 57. ---                   
Sára Ficíková 2010 123. 121.        
Petra Bucherová 2009 123. 44.        
Ciara Priehradníková 2010 142. 44.        
Tatiana Špáková 2009 198. 58.        
Liana Čupková 2010 221. 110.        
Sophia Prokopová 2009 250. 126.        
               

Miliprípravka - chlapci

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Paul Adrián Sopoliga 2009 39. 230.                
Dalibor Pota 2009 114. 260.        
Patrik Teľman 2010 137. 218.        
Radoslav Poliak 2009 137. 31.        
Markus Horváth 2009 151. 271.        
Mário Leško 2010 194. 220.        
Sebastián Horváth 2009 194. ---        
Andrej Pataki 2009 194. 337.        
Peter Špilka 2009 194. 271.        
Štefan Sciranka 2010 221. 200.        
Hugo Kočiš 2010 226. 242.        
Marko Miko 2009 283. 283.        
Oliver Demeš 2010 283. 176.        
Daniel Džuga 2010 324. 260.        
Christian Bodnár 2010 345. 236.        
Jaroslav Ferencz 2010 365. ---        
Adam Furajtár 2010 --- 120.        

Miniprípravka - dievčatá

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Michaela Čamajová 2008 81. 92.                 
Simona Káplárová 2008 152. 456.        
Lilien Ščerbáková 2008 249. 433.        
Lenka Tirpáková 2008 337. 188.        
               

Miniprípravka - Chlapci

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Markus Ščerbák 2007 112.  59.                  
Erik Varga 2007 181. ---        
Patrik Nagy 2007 291. 225.        
Martin Dubecký 2008 309. ---        
Nikolas Gergeľ 2008 --- 241.        

Prípravka - dievčatá

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Tímea Koránová 2005 65. ---                
Lea Sarkovcsová 2005 100. 11.        
Sphie Andrea Sopoligová 2006 185. 277.        
               

Prípravka - Chlapci

 

Meno priezvisko

Rok nar.

Umiestnenie v rámci SR
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Dominik Mako 2005 78. 127.                
Richard Dubecký 2005 93. 211.        
Tomáš Huďa 2006 109. 137.        
Alex Prekop 2005 109. ---        
Tomáš Puzder 2005 122. 240.        
Jaroslav Lazor 2006 122. 176        
Štefan Sinovický 2005 131. 184.        
Kristián Pethö 2006 141. ---        
Dávid Pataki 2005 141. 47.        
Matúš Takáč 2006 155. 161.        
Dominik Nagy 2005 --- 40.        
Patrik Remenyák 2005 --- 165.        
Patrik Hován 2005 --- 169.        
Lukáš Beľuš 2005 --- 193.        

 

aktualizované: 27.09.2020 12:38:30